2000 yılında "ERA" markası altında tek model ızgara ile insanlara “Mangal Keyfini Evde Yaşatabilmek” amacıyla yola çıkmıştık.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü, bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık.
Elektrikli ızgaralar, tost makinaları, elektrikli pişiriciler, barbeküler, tekli pişirme ocakları ile her geçen gün daha yenilikçi ürünleri müşterilerimize sunma peşinde koştuk.

Ürettiklerimiz ; kalite, sağlamlık ve güvenilirlik özellikleri ile hep bir adım öne çıksın istedik.
O günden bu yana "Dört Mevsim Mangal Keyfi" ni kutluyoruz. Bilgi ve deneyimlerimiz ile, mutfakta harikalar yaratan ızgaralar, tost makinaları üretiyoruz. Izgara konusunda ERA deneyimi ve bilgi haznesini sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Stratejilerimizi ve hedeflerimizi ‘Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ felsefesi doğrultusunda tutarak,sadece kullanışlılık ve tasarım açısından değil, satış ve satış sonrası hizmetlerimizde de en üst düzeyde memnuniyeti sağlamayı kendimize amaç ediniyoruz.
Mevcut paydaşlarımızı yeni ürünlerimize de adapte ederek her geçen gün gelişen pazarlama, dağıtım, üretim ve servis ağımız ile de hizmetlerimize devam ediyoruz,

Bugün Türkiye geneli satış ağımız ile birlikte, imal ettiğimiz ürünleri diğer dünya ülkelerine de ulaştırarak “Türk Malı“ imajının güçlenmesine katkıda bulunuyoruz.
"Izgara" denince ilk akla gelen isim olmak bizi daha da iyisini yapmaya şartlandırıyor, tek bir modelle başladığımız üretim sürecimizi her gün bir parça daha geliştiriyoruz. Kapsamlı ürün ve arkamızda "Memnun Müşteriler" bırakarak “Izgara Kültürünü” dünya çapında teşvik ediyoruz.

Markamıza güvenerek bize destek veren tüm paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, sevilen, güvenilen ve tercih edilen lider marka ve kurum olmak ve "Daha İyiyi" üreterek toplumsal değerler oluşturabilmek peşindeyiz.
Amacımız daima ;
» En kaliteli,
» En kullanışlı,
» En estetik görünümlü,
» En ekonomik ürünler üreterek,
» En müşterisini memnun eden firma ve
» En iyi markalardan biri olmak…
Bizi tercih eden herkese gönülden teşekkür ederiz…