Ateşin Era ile Buluşması

Başlangıçta ateş vardı.

Ateşe hükmetmek insanlık tarihinin en önemli adımlarından biri olmuştur. Modern ateşle Era’nın birleşimi sonucunda ızgaralarımızın rahatlığını keşfetmelisiniz.

Duman yok - Koku Yok ERA var !

Era Izgaralar evde mangal keyfinizin kabusa dönüşmemesi için tasarlanmış pratik bir üründür. Rezistans ( ısıtıcı ) yukarıda olduğu için pişirilen yemeğin yağı rezistansa damlamaz böylelikle evinizde kokusuz ve dumansız mangal partileri düzenleyebilirsiniz.

Paslanmayan alüminyum malzeme kullanılmıştır. Arka alt ayak oluklarından alt ve üst kapak birbirinden ayrılabilir, alt kapak bulaşık makinasında yıkanabilir, üst kapağın rezistansı da çıkarılarak temizliği yapılabilir. Izgara ölçüsü 4 kişilik bir ailenin ihtiyacını karşılayacak kadar geniştir.

Era ızgaralar size ve ailenize en sağlıklı besinleri sunmak için ideal pişirme gerecidir. Besinleri değer kaybına uğratmadan pişirdiğinden dolayı doğru bir tercihtir.

Era Izgara ile ne ateşe gerek var, ne kömüre ...

Özellikle kapaklı ve pişirmenin üstten olması ızgara modellerimizi kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Duman ve koku yapmadığı için çevreye rahatsızlık vermeyen, kömürün sebep olduğu sağlık sorunlarına neden olmayan ve yağsız bir şekilde et (balık, köfte, domates, biber, kestane, patlıcan, ekmek kızartma) pişirmeyi sağlayan sağlıklı yapısıyla ERA elektrikli ızgaralar ev ortamında mangal keyfini sürmek isteyenlerin gözdesi olmuştur.

Era Izgaraları kısaca tanıtacak olursak ;

Kokusuz ve dumansızdır :
Etlerin yağı ve suyu rezistansın üzerine akarak yanmaz , bu sayede koku ve duman oluşumu önlenmiş olur.
Lezzetlidir :
Kapaklı oluşu sayesinde ızgaralar mükemmel pişer,yiyecekler içlerindeki suyu muhafaza ettiği için yumuşak ve lezzetli olurlar.
Büyüktür :
Geniş iç yapısı ile daha fazla ızgara alanına sahiptir, Sağlıkçıdır: pişirme sırasında oluşan yağlar alttaki tepside toplanır, bu sayede fazla yağlardan kurtulmuş olursunuz.
Hızlıdır :
Zamanın kıymetini bilir ve 20-30 dakikada sofranızı hazır eder.
Yemek seçmez :
İster patlıcan közler, isterse kışın kestane , sucuğu, tavuğu, köfteyi,mantarı, domates biberi, hele de çöp şişleri unutmamak lazım.
Doktor tavsiyelidir :
Etleri yağsız yiyiniz, bol bol balık tüketiniz derler...

İşte bu yüzden sloganımız ;

Era Izgara ile Dört Mevsim Mangal Keyfi...